Boyasız Göçük Düzeltme Eğitim
Ve Kurulum

BUYRUK BOYASIZ ONARIM MERKEZİ 10 yılı aşkın süredir günümüze kadar birçok yetkili servis, lojistik merkezleriyle otomobil fabrikalarında DOLU HASARI onarımı hizmetlerinde bulunmaktadır. Bu tecrübesini sizlerle paylaşmak ise yegane hizmet kalemidir.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME kısa adı ile PDR son yılların karlı mesleklerinden biri olmuştur.  BUYRUK Boyasız Onarım merkezi olarak PDR yapmayı düşünen arkadaşlara tavsiyemiz doğru EKİPMAN ve doğru EĞİTİMİ alıp işlerini en üst düzeyde kurmalarıdır.

Dikkat edilecek bir hususta PDR eğitimi aldıktan sonra iş ortamına atılıp biz nerde işe başlayacağız veya dükkanı açtıktan sonra bize nereden iş gelecek düşüncelerine kapılmamanız için siz daha eğitim sürecine girdiğinizde sizin bölgenizde müşteriler hasarlı araçların fotoğrafları gönderecek ve sizden fiyat istenecek bir platform kurduğumuzu unutmayın. Siz bizden mezun oldunuz taktirde ertesi gün işinizi yapmaya başlayıp paranızı kazanma ya başlayacaksınız.

Eğitim süreci sizin el becerinize ve işe adapte olmanıza bağlı olaraktan 10 gün ile 1 ay sürmektedir.

Ankara SİNCAN’da bulunan 3 katlı 500m dükkanımızda 1. hafta teorik 2. hafta kaput yada kapı üzerinde pratik deneme yanılma yöntemiyle birebir olarak sonrasında araç üzerinde küçük hasarlarla uygulamaya başlayıp kişinin becerisini geliştirerek devam edecektir. Eğitimlerimiz aşamalı olarak devam ederek uygulamanın profesyonelleşmesi aşamasına kadar götürülecektir.

Kullanacağımız takımları tanımakla başlayıp elimizdeki materyalleri nerde nasıl kullanacağınızı, araç üzerinde çalıştığımız bölgede hangi takımın daha uygun olduğunu, deneme yanılma yöntemiyle öğreneceksiniz. Daha çok birebir anlatılarak öğrencinin daha net öğrenmesi sağlıyor olacağız.

Bu zamana kadar testini gerçekleştirdiğimiz en iyi şekilde kullanılabilen ekipmanları  sizlere Buyruk Detailing olarak biz temin edeceğiz.

Toplamda 3 adet ustamızla ayrı ayrı Boyasız onarım işlemi nasıl yapıldığını görüp farklı bakış açılarıyla kendinizi tamamlama şansınız doğacak ve kendinizi teyit etmiş olacaksınız.

Kalacak yeriniz il dışından gelecek öğrencilerimiz için ayrı bir otel kiralanacak,

Ankara içi olan öğrencilerimizden bu ücret düşülecektir.

Konaklama için 10 günlük otel rezervasyon

Öğle ve akşam yemekleri

PDR Masaj yöntemiyle araç boyasına zarar vermeden orijinal haline çevirebilme Tekniği

Boyasız onarım firmanızı açtıktan sonra nasıl ilerletebileceğiniz

Boyasız onarım ekipmanlarının kullanımı

Çağımızın EN ÖNEMLİ müşteri bulma platformu sosyal medya yönetimi

Detaylı Bilgi Ve Kayıt: 05366322637