Buyruk Oto Detailing Araç Yıkama

Otomobillerinin biz erkekler için çok önemli olduğunu ve onlara ne kadar değer verdiğimizi biliyorsunuz. Çoğu kişi aracına gözü gibi bakar, ufak da olsa herhangi bir zararın gelmesini istemez. Sonuçta alınan o araçlar bir emek ve bir birikim sonucu ortaya konmuş ürünlerdir. Bugün sizlere Buyruk Oto Detailing farkı ile araç yıkama nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir ve araç yıkarken nelere dikkat etmeliyiz onlardan bahsedeceğiz.

 

En genel manada araçların görünen yüzeyinin temizlenme işlemine oto kuaför yani araç yıkama denilmektedir. Bu uygulamalar ile araçların iç aksamlarına detaylı temizlik yapılmakta bununla beraber aracın kaporta kısmı diye tabir edilen dış yüzeyinin de  detaylı temizlenme işlemidir. Bunlar ile beraber aracın dış yüzeyinde pasta cila işlemi de gerçekleştirilmektedir. Buyruk Oto Detailing firmamızda araçlarınızın motoru yıkanır ve parlatıcı ile parlatılır. Bu işlem ile beraber arabayı gösteren jantlarıdır tabirini de göz önünde bulundurarak jant temizleme işlemi titizlik ile yapılmaktadır. Bizim uygulama merkezimizde genellikle özenle seçtiğimiz ürünler asit bazlı ürünler kullanılmaktadır. Bu sebepler doğrultusunda oto kuaför ve araç yıkama işlemleri her zaman uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bizim de bünyemizde çalıştırdığımız alanında uzman kadromuz ile bu konuda hiçbir sıkıntı çekmemekteyiz.

 

İnsanlarda olduğu gibi otomobillerimizn de düzenli bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Bu bakımlardan kastım sadece on bin kilometrede değişen yağ filtre bakımı değildir tabiki de. Aracınızın dış yüzeyi yani boyası ve diğer yıkama işlemi uygulanan aksamlarının da bakımları çok önemlidir. Bu periyodik bakımlar çoğu zaman kişilerin kendi başlarına yapabilieceklerini düşünselerde bireysel olarak yapılamayacak derecedeki bakımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomobil bakımı sırasında kullanılan aletler ve malzemeler profesyonel malzemelerden oluşmaktadır. Bu sebep doğrultusunda kişilerin kendileri bireysel olarak yapmalarının sağlıklı olmadığı aşikardır. Bunlar ile beraber araç performans yönü ve estetiği ile de göle görülür bir ilerleme kaydetmektedir. Oto kuaför ve araç yıkama ürünleri oldukça pahalı ve uzman kişiler tarafından kullanılması sonucu doğru ve güzel sonuçlar verecek ürünlerdir. Aksi takdirde siz aracınıza fayda sağlamayı düşünürken zarar verdiğinizin farkına bile varamazsınız.

 

Oto yıkama ve kuaför işlemleri kaliteli bakım ürünleri ve uzman kişiler tarfından yapılırsa araçlarınızda ciddi anlamda iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Otomobillerinizin içerisinde bulunan kir, toz, pislikler haricinde bakteriyel manada da temzilik uygulaması yapılmaktadır. Otomobilinizde bulunan bütün bakteriler Buyruk Oto Detailing uygulamaları sonucu tamamen yok edilmektedir. Aracınızın kumaş aksamları özel koruyucu malzemeler kullanılarak, diğer aksamlar da kendi özelliklerine göre özel üretim ile üretilmiş ürünler beraberinde uygulamamızda kullanılmaktadır.

Biz Buyruk Oto Detailing firması olarak gerek kullandığımız ürünler konusunda gerek de elektronik cihazlarımız ile beraber araç içerisinde profesyonelce derinlemesine temizlik hizmetini vermekteyiz. Bununla beraber bakım ürünlerimiz ile de sizlerin araçlarınızın ilk günkü haline kavuşması için elimizden geleni yapmaktayız. Pek çok farklı alan ile sunduğumuz oto kuaför  ve araç yıkama malzemelerimizin her birinin farklı etkileri bulunmaktadır. Bu da sizlerin taleplerinin en iyi şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Araçlarınız için Buyruk Oto Detailing Araç Uygulama Merkezimizde iç ve dış yıkama hizmetleri sunulmaktadır. Bu uygulamalarımız en temel hizmet olmakla birlikte aynı zamanda en gerekli uygulamalardırda. Bunların nedeni iyi temizlenmemiş doğru malzemeler kullanılmamış bir araç hiçbir zaman bakımlı ve yeni gözükmemektedir. Bununla beraber araç yıkama işlemi sayesinde de aracın içerisinde yer alan istemediğimiz kötü kokular giderilmekte ve daha konforlu ve kaliteli bir araç haline getirilmektedir.

Parlatma uygulamamız, araç içerisinde bulunan hali hazırda mevcut boyanın çok daha parlak ve ışıltılı gözükmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda mevcut boya durumunun tam olarak korunmasına da son derece katkı sunabilmektedir. Bununla beraber boya parlatma uygulamasında kılcal çiziklerin giderilmesi ve çok daha pürüzsüz bir sonuç elde edilmesi de sağlanabilmektedir. Motor temizliği ise araç verimliliği açısından olmazsa olmaz ve hayati önem arz eden uygulamalar arasındadır.